Linki do ciekawych stron

Ochrona w Internecie

 

Szablony stron,  kurs HTML, gotowe elementy do wykorzystania na stronie. Poradnik webmastera, to wszystko czego potrzebuje właściciel strony. Są tu kursy programowanie w HTML, JavaScript, WML i opis stylów kaskadowych. Można stąd pobrać bezpłatne szablony stron, gotowe skrypty i grafikę.

 

Nawigacja GPS Nawigacja satelitarna GPS, opisy działania systemu i przykłady odbiorników do nawigacji. Informacje o innych systemach nawigacji satelitarnej, jak Galileo i GLONASS.

 

Telewizory plazmowe i LCD - Poradnik dla kupujących, informacje techniczne i forum. Zasada działania telewizora kineskopowego oraz nowoczesnych telewizorów LCD, plazmowych, projekcyjnych i w technologii OLED. Telewizja cyfrowa i wysokiej rozdzielczości.

 

Pomóż w popularyzacji tego serwisu i wstaw na swojej stronie link do nas:

<a href="http://nie-spamuj.eu">Ochrona przed spamem</a>

lub baner:

 

Dlaczego warto wstawić u siebie link o nas? Wstawiając link do strony głównej lub do podstrony zawierającej pułapkę na boty spamerów chroni się adresy email na własnych stronach. Pułapka na boty to generator przypadkowych adresów, skrypt na stronie generuje je na okrągło i zapełnia nimi bazy danych programów spamera. Zaśmiecona baza staje się bezużyteczna więc wszystkie adresy zebrane przez robota są usuwane. Linkując do tej strony chronisz Internet przed spamem.